Vysokoškolákem na zkoušku

Chceš být jeden týden studentem Přírodovědecké fakulty UJEP? Jsi žákem střední školy nebo gymnázia z Ústeckého nebo Karlovarského kraje? Ideální kombinace. Na podzim otevřeme 2x na týden naše učebny pro podobné nadšence. Přidělíme ti buddyho- tvůj doprovod a průvodce z řad našich stávajících studentů. Společně se budete účastnit přednášek, seminářů, cvičení, laborek. Buddy ti bude oporou, ukazovat ti prostory fakulty i celého kampusu, vysvětlovat, jak to u nás chodí, zasvěcovat tě do tajů vysokoškolského života i zodpovídat tvé zvídavé otázky.

V rámci akce tě můžeme i ubytovat na koleji a zajistit obědy v naší menze, ať si můžeš týden vychutnat jako skutečný vysokoškolák/ skutečná vysokoškolačka.

Zaujala tě naše nabídka? Máme ještě pár volných míst pro týden 30.10.- 3.11.2023*. Tedy neváhej a do 6.10.2023 odešli přihlášku a zašli svůj motivační dopis na náš kontaktní e-mail.

* Účastnit akce se můžeš, pokud jsi žákem/ žákyní střední školy či gymnázia z Ústeckého či Karlovarského kraje, a budeš v době konání akce zletilý/ zletilá.

V polovině října pracovníci Centra podpory přírodovědného vzdělávání PřF UJEP vyberou z motivačních dopisů několik žáků, kteří k nám budou moci na týden dorazit. Do přihlašovacího formuláře uveď, který obor tě nejvíce zajímá, a chtěl/a bys jeho studium zakusit. Chceme znát i tvou 2. a 3. volbu pro případ, že tě láká oborů více, nebo bude o některý z oborů hodně zájemců. Z informací, které do přihlašovacího dotazníku vyplníš, ti vybereme studijní program (případně i víceoborový), který budeš spolu se svým buddym týden studovat. Akce proběhne od pondělí do pátku, na konci týdne se uskuteční zhodnocení a reflexe se zástupci fakulty.

Chceš- li vědět více, napiš na cppv.prf@ujep.cz.