Hledají se učitelé nebo učitelky přírodovědných předmětů

Přinášíme dvě nabídky zaměstnání učitele přírodovědných předmětů, včetně matematiky.

První nabídka pochází ze ZŠ a MŠ Klecany (okr. Praha – východ). Škola hledá do svého rozrůstajícího pedagogického sboru nové posily, konkrétně pedagogy pro výuku na 2. stupni ZŠ, a to pro předměty M, Fy, Aj na plný či částečný úvazek. Škola se nachází v klidném místě na okraji Prahy s velmi dobrým spojením z hlavního města. Své nabídky s životopisy zasílejte na e-mail jaroslava.baresova@zsmsklecany.cz nebo volejte 773 482 483.

Druhá nabídka pochází ze ZŠ Jesenice u Sedlčan. Škola hledá učitele matematiky s nástupem od 1. 9. 2022. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu: skola.jesenice@tiscali.cz, případně na telefonu 318 877 224, nebo 731 169 348.